Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Bølgen

Litografi
58,5x67
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: Nr. 145/350.
Fra 1948. Kai Fjells første litografi.

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000