Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Drøm

Litografi, lysmål
39x30
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 1/150. Påtegnet nede t.v.: ""DRØM" (FRA barndommen i Finnmarken.)". Litografiet har også en annen tittel: "Gutten med konkylien".
Fra 1958.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000