Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Drøm
Litografi, lysmål
39x30
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 1/150. Påtegnet nede t.v.: ""DRØM" (FRA barndommen i Finnmarken.)". Litografiet har også en annen tittel: "Gutten med konkylien".
Fra 1958.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000