Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Zorn, Anders (1860-1920)
Yttersta Skären 1913

Radering trykket på riflet papir
Arket: 30,5x39,5 Motivet: 18x25,5
Signert nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1913

ZG 256.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000