Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Widerberg, Frans (1934-2017)
Rytter 1972

Akvarell og blyant på papir
90x63
Signert og datert nede t.v.: Frans Widerberg 1972

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 21 000