Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter 1972

Akvarell og blyant på papir
90x63
Signert og datert nede t.v.: Frans Widerberg 1972

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 21 000