Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter 1972
Akvarell og blyant på papir
90x63
Signert og datert nede t.v.: Frans Widerberg 1972
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000
Akvarell og blyant på papir
90x63
Vurdering