Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Skogsinteriør 1895

Olje på lerret
106x65
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen. Datert nede t.h.: 26 d. Apr. 1895

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering