Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Zeuthen, Christian Olavius(1812-1890)
Gudstjeneste 1847

Olje på lerret
40x54
Signert og datert nede t.v.: Zeuthen. 1847.

Dansk kunstner.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000