Zeuthen, Christian Olavius(1812-1890)
Gudstjeneste 1847
Olje på lerret
40x54
Signert og datert nede t.v.: Zeuthen. 1847.
Dansk kunstner.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
40x54
Dansk kunstner.
Vurdering