Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Zeuthen, Christian Olavius (1812-1890)
Gudstjeneste 1847

Olje på lerret
40x54
Signert og datert nede t.v.: Zeuthen. 1847.

Dansk kunstner.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000