Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Selvportrett 1871 og Kalv 1873

Henholdsvis penn og blyant på papir
14,5x11 og 13x11
Usignert

To tegninger montert i samme ramme. "Selvportrett" påtegnet og datert nede på arket: Karikatur av mig selv. Kjöbenhavn 1871. "Kalv" datert nede t.v.: 10/2 73.

PROVENIENS: Har vært i kunstnerens families eie siden de ble tegnet.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000