Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1879
Olje på lerret
38x63
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1879.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 24 000
Olje på lerret
38x63
Vurdering