Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Gratulasjon

Olje på lerret
117x73
Signert oppe t.h: Arne Ekeland

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt påtegnet med annen tittel: "Jubileum". Påtegnet noe mer samme sted, utydelig.

Grev Wedels Plass Auksjoners Sommerutstilling "Jubileumsutstilling", Galleri Balaklava, Gamle Fredrikstad 22. juni-1. september og Gamle Logen, Oslo 7. september-6. oktober 2002, kat.nr. 48.

Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 17 400–23 300EUR 16 000–21 300

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 270 000