Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Gratulasjon

Olje på lerret
117x73
Signert oppe t.h: Arne Ekeland

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt påtegnet med annen tittel: "Jubileum". Påtegnet noe mer samme sted, utydelig.

UTSTILT:

Grev Wedels Plass Auksjoners Sommerutstilling "Jubileumsutstilling", Galleri Balaklava, Gamle Fredrikstad 22. juni-1. september og Gamle Logen, Oslo 7. september-6. oktober 2002, kat.nr. 48.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000 USD 17 400–23 300 EUR 16 000–21 300

Tilslag NOK 270 000