Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Fra Bøn

Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: A. Ekeland

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 700–7 000 EUR 4 300–6 400

Tilslag NOK 32 000