Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne i landskap

Olje på lerret
62x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000 USD 17 400–23 300 EUR 16 000–21 300