Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Mor og barn 1955

Olje på lerret
70x60
Signert og datert oppe t.h.: Kai Fjell -55

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 250 000–350 000 USD 29 100–40 700 EUR 26 600–37 300

Tilslag NOK 250 000