Astrup, Nikolai(1880-1928)
Gammel Jølsterjente
Tresnitt trykket i svart på tynt hvitt papir
23,7-24,1x20,7
Signert oppe t.v.: Astrup
Påtegnet med annen tittel på pp: "Jølsterkone".
Loge, Gjessing, Greve nr. 15.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 40 000–50 000USD 4 700–5 800EUR 4 300–5 300
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000