Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
Prestegården, Astrups barndomshjem

Gravert sinkplate
16,5x15,5-16
Signert i platen (speilvendt) nede t.v.: N Astrup

Samme motiv som "Prestegården", olje på lerret 101x88, fra før 1907, dep. Kode.

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 700EUR 1 100–1 600

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000