Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Strand, Svein(1934-2020)
Kvinne på sengekanten, akt

Akvarell på papir, lysmål
48x27
Signert nede t.v.: S Strand

Påtegnet på baksiden av innrammingen: "Kvinne på sengekanten" også påtegnet samme sted: "III" og "103".

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 700EUR 1 100–1 600

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000