Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Widerberg, Frans (1934-2017)

Litografi, lysmål
62,5x82,5
Signert nede t.v.: Frans

Nummerert nede t.h.: 83/85.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 700 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 10 000