Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Landskap nr. 2 1933

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: .Thorvald Erichsen 33.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Thv. Erichsen 27. "Landskap nr. 2"". Signert på baksiden, på blindrammen: "Thorvald Erichsen". Påtegnet samme sted: "Lanskab".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 000–9 300 EUR 6 400–8 500