Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Landskap nr. 2 1933
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: .Thorvald Erichsen 33.
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Thv. Erichsen 27. "Landskap nr. 2"". Signert på baksiden, på blindrammen: "Thorvald Erichsen". Påtegnet samme sted: "Lanskab".
Kunstnerforbundet
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 000–9 300EUR 6 400–8 500
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00