Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Bølgen

Fargelitografi
Arket: 58x66,5 Lysmål: 50x57
Signert og datert nede t.h: Kai Fjell

Nummeret nede t.v: Nr. 316/350. Fra 1948.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 700–2 300 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 18 000