Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Pike med rød bluse

Litografi, lysmål
62x46
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: HC VII/XXXV. Fra 1982.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 700–2 300 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 16 000