Fjell, Kai(1907-1989)
Pike med rød bluse
Litografi, lysmål
62x46
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: HC VII/XXXV. Fra 1982.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 700–2 300EUR 1 600–2 100
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000