Komposisjon 1971
Olje på lerret
63x67
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 71
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 5 800–8 100EUR 5 300–7 500
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
63x67
Vurdering