Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1971

Olje på lerret
63x67
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 71

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 5 800–8 100 EUR 5 300–7 500

Tilslag NOK 70 000