Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Heramb, Thore (1916-2014)
Våren nærmer seg 1983

Olje på lerret
81x64
Signert og datert nede t.v: Th. Heramb 83

Datert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Våren nermer seg 83".

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 35 000–45 000 USD 4 100–5 200 EUR 3 700–4 800

Tilslag NOK 39 000