Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Krantz, Nils (1886-1954)
Portrett av Nikolai Astrup 1910

Kullstift på tynt beige papir, lysmål
42x36
Signert og datert nede t.v.: Krantz juli 10

Påtegnet nede t.h.: Nikolai Astrup.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 400–1 700 EUR 1 300–1 600

Tilslag NOK 21 000