Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Fra Holmsbu 1945

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Storstein -45

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 900–1 200EUR 900–1 100

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000

LITTERATUR: Norsk kunstnerleksikon, Nkl.

Aage Storstein malte landskaper i Holmsbu, som det står i Nkl: Aage Storstein malte en lang rekke fargesterke landskaper, mange av dem fra Holmsbu.