Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Oppstilling med blomster i mugge og kirsebær på stettfat

Olje på lerret
44x51
Signert nede t.v.: A. Kavli

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo Jan. 1941, kat.nr. ?

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 700–7 000 EUR 4 300–6 400

Tilslag NOK 55 000