Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster i mugge og kirsebær på stettfat
Olje på lerret
44x51
Signert nede t.v.: A. Kavli
Kunstnernes Hus, Oslo Jan. 1941, kat.nr. ?
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 700–7 000EUR 4 300–6 400
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 55 000