Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Oppstilling med blomster og kaffekopp 1908

Olje på lerret
42x42
Signert og datert nede t.h.: A - Kavli. 08

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 000–9 300 EUR 6 400–8 500

Tilslag NOK 60 000