Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster og kaffekopp 1908

Olje på lerret
42x42
Signert og datert nede t.h.: A - Kavli. 08

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 000–9 300EUR 6 400–8 500

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000