Rian, Johs.(1891-1981)
Akt i interiør
Blyant og akvarell på papir, lysmål
27x17
Signert nede t.h.: J R
Blyanttegning av akt på verso.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 700–2 300EUR 1 600–2 100
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000