Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Hageparti, Rønnes

Olje på lerret
62x51
Signert nede t.v.: A-Kavli-

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Fra Rønnes Sommerpensjonat Arne Kavlis hus i bakgrunnen".

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 000–8 300EUR 5 300–7 500

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 45 000