Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
29x31
Signert nede t.h.: A- Kavli

Vurdering
NOK 25 000–30 000USD 3 000–3 600EUR 2 700–3 200

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00