Thaulow, Frits(1847-1906)
Fransk gårdsinteriør
Olje på lerret
46x55
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 8 300–10 700EUR 7 500–9 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 110 000
Olje på lerret
46x55
Vurdering