Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
Kystlandskap fra Karmøy

Penn på tykt beige papir
15,4-15,8x23
Signert nede t.v.: N. A.

Påtegnet av kunstneren i et utspart felt nede på arket: Kystlandskab Motiv fra Karmöen efter tegning af Fr. Kolstö

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering
NOK 4 000USD 500EUR 400

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 9 000