Astrup, Nikolai(1880-1928)
Broderiblomst
Blyant på tykt gulhvitt papir
21x17,3-17,5
Signert nede t.h.: N. A.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 5 000USD 600EUR 500
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Blyant på tykt gulhvitt papir
21x17,3-17,5
Signert nede t.h.: N. A.
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 5 000USD 600EUR 500