Krohg, Per(1889-1965)
Fra Hvaler 1944
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg - 44
Påtegnet på baksiden av platen: "Per Krohg Fra Hvaler 1944".
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–800EUR 500–700
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000