Hanno, Carl von(1901-1953)
Fiskere tørker garn
Olje på lerret
32,5x40
Signert nede t.v.: Carl v Hanno.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Carl v. Hanno.
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–800EUR 500–700
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000