Krohg, Per(1889-1965)
Josef og Potifars hustru, fantasi
Olje på plate
38x92
Signert nede t.h.: Per Krohg
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 7 500
Olje på plate
38x92
Signert nede t.h.: Per Krohg
Vurdering