Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1969
Olje på lerret
46x41
Signert og datert nede t.v: Th. Heramb -69
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
46x41
Vurdering