Heramb, Thore(1916-2014)
Løvbusker 1966
Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 66
Datert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000