Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Wigdehl, Michaloff(1857-1921)
Gårdstun med stabbur

Olje på lerret
37x40
Signert nede t.v.: MW.

Påtegnet på baksiden av rammen: "Michaloff Wigdehl".

Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–400EUR 200–300

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000