Nesjar, Carl(1920-2015)
Kystbilde
Akryl, sand og trekull på papir
50x66
Signert nede t.h.: Nesjar
Påtegnet med tittel, datert 1982 og påført med teknikk på lapp på baksiden av innrammingen.
Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 200–1 400EUR 1 100–1 300
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000