Nerdrum, Odd(1944-)
Hav
Olje på lerret, oppklebet på plate
22x26,5
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 36 000
22x26,5
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Vurdering