Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Bleken, Håkon(1929-)
Kvinne og mann i landskap 1974 og 1978

Olje på plate
15x26
Signert og datert nede t.h.: H.B -74. Signert og datert nede t.v.: H. Bleken -78.

Signert, datert og påtegnet av kunstneren på baksiden av rammen: "Kappelan like før han kommer på hett blikktak. -78. Håkon Bleken.".

Festspillutstillingen i Bergen, Oslo og Trondheims kunstforening 1978, kat.nr. 85.

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000