Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Fjellandskap med vann 1869
Olje på lerret
46x64
Signert og datert nede t.v.: J F Eckersberg 1869.
Norges Jubilæumsutstilling 1914, kat.nr. ?
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 400–9 900EUR 6 300–8 500
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00