Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Fjellandskap med vann 1869

Olje på lerret
46x64
Signert og datert nede t.v.: J F Eckersberg 1869.

Norges Jubilæumsutstilling 1914, kat.nr. ?

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 400–9 900EUR 6 300–8 500

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00