Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Svever

Litografi, lysmål
62x83
Signert nede t.h.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.v.: 77/80
Påtegnet med tittel nede på midten.

Proveniens:

IBM (International Business Machines).

Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 500–1 800EUR 1 300–1 600

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 13 000