Olje på lerret
72x100
Signert nede t.v.: E Ulving
NOK 40 000–60 000USD 4 900–7 300EUR 4 200–6 300
Olje på lerret
72x100
Signert nede t.v.: E Ulving
Olje på lerret
68x100,5
Signert og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. 1909.
Olje på lerret
106x78
Signert nede t.h.: Henrik Lund
Olje på lerret
39x48
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Hovedöen 6/8 21. S. O.
Olje på plate
55x46
Signert og utydelig datert nede t.h.: Thv. Erichsen
Olje på plate
31x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. Erichsen 23.
Olje på lerret
57,5x48
Signert nede t.h.: R Keyser
Olje på lerret
49x44
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Rolf Juell-Gleditsch Assissi Italia 1920
Olje på lerret, doublert
113x114
Signert nede t.h.: MW
Olje på lerret
89x73
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg - 25
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg -1956
Olje på lerret
103x109
Signert nede t.h.: A - Kavli
Olje på lerret
108x110
Dobbelsignert nede t.v. og nede t.h.: A - Kavli -
Olje på lerret
70x81
Signert nede t.h.: A-Kavli
Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.h.: Aulie -62
Olje på plate
46x53,5
Signert og datert nede t.v.: H Kihle - 1941
Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbö 31.
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 20
Olje på lerret
88x104
Signert nede t.h.: R K
Olje på lerret
90x100
Signert og datert nede t.h.: Unni Lund -77
Bronse
H: 41,5 cm.
Usignert
Bronse
H: 100 cm.
Signert på plinten: Jon Torgersen
Olje på plate
50x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 57
Olje på plate
50x64,5
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 56
Gouache på papir
Arket: 25x38 Lysmål: 24x37
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 80
Gouache, lysmål
37x58,5
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 50
Olje på lerret
29x34
Signert nede t.v.: Weidemann.
Olje på lerret
41x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 67.
Olje på lerret
120x100
Signert nede t.v.: Gunnar S.
Olje på lerret
140x180
Signert nede t.v.: Gunnar S.
Olje på lerret
80x80
Signert nede t.v.: Gunnar S.
Olje på lerret
69x74,5
Signert nede t.h.: G.S.G.
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. G. -45
Olje på lerret
68x77
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb -80
Olje på lerret
39x56
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 75
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Weidemann
Olje på huntonittplate
65x81
Signert nede t.h.: Weidemann
Olje på lerret
98x136
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 55
Olje på lerret
62x67
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 69.
Olje på lerret
59x50
Signert nede på midten: Frans W
Akvarell og pastell på papir, lysmål
55x75
Signert nede t.h.: Warsinski
Pastell og akvarell på papir, lysmål
78X102
Signert nede t.v.: Warsinski
Olje på lerret
42x60
Signert og datert oppe t.h.: Sitter -60
Olje på lerret
58x113
Signert nede t.h.: Frans
Pastell og gouache på papir, lysmål
64x67
Signert og datert nede t.v.: Örnulf Opdahl 87.
Olje på lerret
30x30
Signert og datert oppe t.v.: Ørnulf Opdahl -1976
Olje på lerret
40x50
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Olje på lerret
35x45
Akvarell på papir, lysmål
104x76
Signert nede t.h.: Roar Wold
C-print
96x130
Usignert
C-print
81x108
Usignert
C-print
80x100
Signert og datert nede t.h.: Tom Sandberg 2004 Nummerert nede t.v.: 8-15
C-print
Lysmål, 9,5x14,5
Alle signert og datert på baksiden av innrammingen, henholdsvis: Tom Sandberg 1990, 1991 og 1987
Serigrafi
Arket: 99,5x75 Lysmål: 93x70
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva - 71
Tresnitt trykket i svart på tynt japanpapir
25,5x33,5
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt trykket i svart på tynt gulhvitt papir
25x34
Signert nede t.h.: John Savio
Kullstift på middels tynt gulhvitt papir, fiksert
38,5x30,5
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til min ven Krafft fra onkel HS 1934
Fargemetalltrykk
65,5x50 Trykkmål: 60x43
Signert nede t.h.: Nesch
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
39x31,5
Usignert
Serigrafi, lysmål
37x70
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Serigrafi, lysmål
42x58
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Serigrafi, lysmål
53x38,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Fargelitografi, lysmål
48,5x56,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Fargelitografi, lysmål
38x30
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Litografi med håndkolorering, lysmål
39,5x52
Signert nede t.h.: Weidemann
Gouache på papir, lysmål
29x40
Litografi, lysmål
62x83
Signert nede t.h.: Frans Widerberg
Litografi, lysmål
83x62
Signert nede t.v.: F W
Serigrafi, lysmål
43x54
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi, lysmål
45x62
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi, lysmål
43x54
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
Arket: 75x69 Lysmål: 68,5x62
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi, lysmål
65x49
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72-
Serigrafi, lysmål
68x67
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi
80x57,5
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Serigrafi, lysmål
82x66
Signert nede t.h.: Gunnar S.