Heramb, Thore(1916-2014)
Fra Iladalen 1950
Gouache, lysmål
37x58,5
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 50
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Gouache, lysmål
37x58,5
Vurdering