Fjell, Kai(1907-1989)
Bølgen
Fargelitografi, lysmål
48,5x56,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: Nr. 91/350.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000
Fargelitografi, lysmål
48,5x56,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering