Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Sittende dame 1934

Kullstift på middels tynt gulhvitt papir, fiksert
38,5x30,5
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til min ven Krafft fra onkel HS 1934

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 100

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00