Bagge, Magnus Thulstrup(1825-1894)
Fjordlandskap, Vestlandet 1866
Olje på mahogniplate
29x41
Signert og datert nede på midten: Mgs. Bagge 1866
Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 200–1 500EUR 1 100–1 300
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00