Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Fra mitt vindu, Skogstad, Valdres 1930

Olje på plate
49x42
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde. 30

Signert, datert og påtegnet av kunstneren på baksiden av platen: "Fra mit vindue paa Skogstad i övre Valdres Lars Jorde 22/7-30".

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00