Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Revold, Axel(1887-1962)
Åkerlandskap med hus 1919

Olje på lerret
52x63
Signert nede t.h.: Revold

Signert og datert med blyant nede t.h.: AR 19
Signert og påtegnet noe utydelig nede t.v.: AJ (?)R (Kunstnerens fulle navn var Axel Julius Revold).

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 100

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 21 000