Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Vigeland, Gustav(1869-1943)
Gutt som forsvarer saueflokk

Tresnitt, lysmål
32x49,5
Signert nede t.h.: Gustav Vigeland

Stemplet under trykket nede t.h.: Eneret G. V. Oslo Kommune.

Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 400–600EUR 300–500

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000